Casa Via Nicotera 14 Βίλα

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Η Casa Via Nicotera 14 Βίλα Νάπολη είναι κοντά στα τουριστικά σημεία, όπως η Galleria Umberto I, που βρίσκεται σε απόσταση 1 χλμ.

Οι επισκέπτες αυτής της βίλας μπορούν να χρησιμοποιήσουν ψυγείο. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ιταλική κουζίνα στο Gran Caffe Gambrinus, που βρίσκεται σε απόσταση 1 χλμ.

Αυτή η βίλα απέχει 800 μέτρα από σταθμό του μετρό Municipio και βρίσκεται κοντά στην Αίθουσα Τέχνης Palazzo delle Arti Napoli, που είναι σε απόσταση περίπου 5 λεπτών οδικώς. Οι θρησκευτικοί χώροι στην περιοχή περιλαμβάνουν την Santa Chiara, που απέχεισε απόσταση 1,1 χλμ. Η Casa Via Nicotera 14 Βίλα βρίσκεται 15 λεπτά με τα πόδια από το Καστέλ Σαντ'Έλμο και απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από πολιτιστικά αξιοθέατα, όπως Εθνική Βιβλιοθήκη Βιτόριο Εμανουέλε Γ΄. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Piazza Amedeo είναι σε απόσταση 950 μέτρων, ενώ η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Mondragone βρίσκεται 250 μέτρα από το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Casa Via Nicotera 14 Βίλα Νάπολη
Maison Partenopea
Τιμή μόνο για κινητά

Maison Partenopea

8.0
Πολύ καλό 17 σχόλια
152 μ από το κατάλυμα
USD 281 USD 253
ανά νύχτα
Casa Lory
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Lory

8.3
Πολύ καλό 69 σχόλια
155 μ από το κατάλυμα
USD 138 USD 124
ανά νύχτα
Nicotera Home
Τιμή μόνο για κινητά

Nicotera Home

184 μ από το κατάλυμα
USD 127 USD 114
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    2,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Συσκευές

    • LCD TV

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 21:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας15063049LOB3389,IT063049C2JXAGFMHP
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποιο είναι το πλησιέστερο σε η Casa Via Nicotera 14 Βίλα αεροδρόμιο;
      Η Casa Via Nicotera 14 Βίλα είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΝάποΛης.
    • ❓
      Πόσο θα κοστίζει η διαμονή σε η Casa Via Nicotera 14 Βίλα;
      Το κόστος διαμονής σε η Casa Via Nicotera 14 Βίλα ξεκινάει από 110€ ανά βράδυ.
    • ❓
      Ποια εστιατόρια βρίσκονται κοντα σε η Casa Via Nicotera 14 Βίλα;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Casa Via Nicotera 14 Βίλα περιλαμβάνουν Gran Caffe Gambrinus και Osteria Della Mattonella.
    • ❓
      Σε η Casa Via Nicotera 14 Βίλα επιτρέπονται κατοικίδια;
      Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Casa Via Nicotera 14 Βίλα, αλλά καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    2,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Casa Via Nicotera 14 Βίλα Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο